Зеленський звільнив голів трьох райадміністрацій Києва

Зеленський звільнив голів трьох райадміністрацій Києва
Голів столичних райадміністрацій звільнено у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України Об этом сообщает alltop10.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сьогодні, 9 липня, президент України Володимир Зеленський звільнив голів Голосіївської, Святошинської, Солом’янської районних в місті Київ державних адміністрацій. Відповідні розпорядження оприлюднено на сайті глави держави.


«Звільнити Каретка Володимира Олександровича з посади голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України», — йдеться в розпорядженні №77/2019-рп.


«Звільнити Настасенка Олександра Григоровича з посади голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України», — сказано в розпорядженні №76/2019-рп.


«Звільнити Довбаня Ігоря Миколайовича з посади голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України», — вказано в розпорядженні №78/2019-рп.


Нагадаємо, Настасенко був призначений головою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації президентом України Петром Порошенком у лютому 2019 року.


Як повідомлялося, сьогодні Зеленський підписав указ про протидію контрабанді і корупції на митниці.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/zelenskiy-zvilniv-goliv-troh-rayadministraciy-kijeva-608486.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя